Gry flash – minecraft

Jeśli chcecie troszkę odpocząć od budowania w Minecrafcie, ale wciąż pozostać w jego klimatach, oto coś dla was! Twórcy tych flashowych gier wyszli Wam naprzeciw, tworząc przeróżne gatunkowo gry utrzymane w tej samej „kostkowej” pixelowej grafice jak wielki hit sandboxowy. Gry Minecraft na poki.pl zapewnią wam dużo zabawy w ulubionym klimacie.

Możecie zakosztować paru fajnych strzelanek  w tym Exit Through the Dungeon z nastrojowa muzyczką grozy, małymi kosteczkami zamiast rozbryzgującej się krwi, armią różnych przeciwników i charakterystycznym „bleee” jakie wydają. Jeśli jednak nie przekonuje Was wersja Doomo-podobna, to może coś w stylu Counter Strike’a? To również tu znajdziecie – po krótkim załadowaniu się serwerów możemy do któregoś z nich dołączyć i rozpocząć rozgrywkę, a nawet stworzyć własny „room” dla swojej ekipy. To wszystko w Pixel Warfare.
Jeśli waszym największym marzeniem życiowym było wcieli się w legendarnego już Creepera, proszę bardzo! Gra zatytułowana Creep Craft daje wam nawet możliwość spersonalizowania swojego Creepera i posłania go w platformowy świat, by uprzykrzyć życie ludzikowi z Minecrafta. Polecam, można jeździć na świniach! 😉

reckarpgminecraft

W GrindCraft początkujący mogą nauczyć się, że Minecraft to nie tylko budowanie z niczego, ale też przemyślana kombinacja wielu rzeczy jakie można znaleźć i ich zastosowanie. Tu możemy się przekonać, że z małego klocka drewna możemy wyciosać sobie drewniany mieczyk, który dalej prowadzi nas do możliwości zbieractwa i obrony, poszerzając nasze możliwości zwiększania ekwipunku. Minecraft w pigułce, tyle że bez wielkiej, otwartej mapy. Jeśli chcemy otwarta mapę, czyli po prostu ciut okrojonego Minecrafta to lepsza będzie pozycja WorldCraft, ale tu już uwaga, wciąga – tych, co lubią kopać i budować, ostrzegam przed minutami uciekającymi na beztroskich zabawach!
Naszym zdecydowanym faworytem może być gra Man or Monster, gdzie możemy, w zależności od kaprysu, bronić bądź rozwalać miasto, więc jeśli Godzilla nie jest wam obca, proszę bardzo, można nią być i siać zniszczenie na różne sposoby, oczywiście wszystko okraszone 8-bitowym energicznym soundtrackiem i wpadającymi na nasze konto yenami. Wszystko jest utrzymanie w konwencji kultowych filmów o tym japońskim potworze.
Żądnmym przygód i ekstremalnych przeżyć oraz uwielbiającym klimaty fantasy i zombie polecam Zobmiecraft, gdzie wybieramy spośród dwóch wojowników i wybijamy zombie czające się w lochach, levelując i zbierając potrzebne nam potiony. Przyjemna dla ucha muzyczka i radosna rzeź przeciwników dostarcza dużo relaksu.
Jeśli pixelowy świat złożony z kostek to Wasz świat, koniecznie sprawdźcie szeroki wybór gier w klimacie Minecraft na poki.pl, każdy znajdzie tu coś dla siebie na parę minut… bądź parę godzin.

Thoran

Programista, wolnomyśliciel, marzyciel. Twórca Kronik Fallathanu. Maniak komputerowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *