The walking dead Poster Is Revealed !

O wyczekiwaniu na serial Walking Dead nie muszę pisać. Premiera już w jak to nazywają  nasi krewniacy z za łoceanu w Halloween. Sam Serial jak można się w sieciuni dowiedzieć ma na naszych ekranach zagościć niedługo potem, w kanale kablowym FOX( boję się nawet sprawdzić czy wchodzi w pakiet standardowych kanałów w kablówce ).  A producenci podsycają nasze zaciekawienie, tak oto ostatnio stacja AMC opublikowała nowy plakat serialu i oto on …. prawda że klimatyczny ?.

Zachęcam do obejrzenia galerii bohaterów (również bardzo klimatycznej). Ponieważ nie mogę się powstrzymać, napiszę coś niecoś o  Walking Dead: Główny bohater Rick Grimes policjant z małego miasteczka Cynthiana w stanie Kentucky podczas strzelaniny zostaje postrzelony i zapada w śpiączkę. Po przebudzeniu, odkrywa zombiali co to w najlepsze opanowały miasteczko. W poszukiwaniu żony i syna kieruję się do Atlanty, gdzie według informacji  mają się zbierać ocalali- żywi. Choć miasto pełne jest Zombi pojawiają się nieliczni ocalali, grupa wspólnie z Rickiem będzie szukała nowego miejsca nadającego się na bezpieczny dom.

{gallery}images/GALERIA/thewalkingdead{/gallery}

Z ciekawostek: ponoć zombi mogą się przyzwyczaić do obecności żywych ludzi co ma skutkować zaprzestaniem ataków na nich. („”…..a zombie who is around a human for long enough will become acclimated to them and generally stop attacking”) ciekawe 🙂

Zombie plakat