[NEWS] Dead Island wciąż w produkcji

-Pamiętacie jak dwa lata temu firma Techland ogłosiła że pracują nad grą związaną z żywmi trupami? Pewnie co bardziej wytrwali z was  i owszem. Gra nosiła tytuł Dead Island i w założeniu miała zawierać otwarty świat, gdzie gracz, uwięziony na tropikalnej wyspie opanowanej przez żywe trupy, miał walczyć o przeżycie. Do dyspozycji ponoć było wszystko co znaleźliśmy pod ręką, czyli łomy, deski, siekiery i wszystko inne co zapewni nam choć jeden dzień dłuższego życia. Jednak po pewnym czasie słuch o wyżej wymienionym tytule zaginął…

…tylko po to by na początku 2011 roku, przerwać zmowę milczenia. Wedle tego co mówi Techland, projekt ma się dobrze i tylko czeka do jesieni by zostać oficjalnie wypuszczonym na rynek, na najpopularniejsze systemy do gier czyli Playstation 3, X-Box 360 oraz PC. Grę ma wspierać silnik Chrome Engine 5, zaś światowym wydawcą gry ma być Deep Silver Studios. Poniżej macie trailer który nieco przybliży wam ten produkt:

 

{youtube}lZqrG1bdGtg{/youtube}

A skoro już mowa o nowym trailerze, jak podaje strona Filmweb, już na podstawie trailera będącego „jednym z najgorętszych w sieci” ponoć zostały sprzedane prawa do ekranizacji tytułu. Póki co wiemy tylko tyle że konstrukcją, film będzie przypominał Memento, na razie ani studio, ani data wydania, nie są znane. 

Co powinniście wiedzieć o produkcji ze studia Techland:

* Gra będzie First Person Shooterem, z elementami RPG.
* Będzie zawierać Co-op do 4 graczy
* Świat ma być ogromny…
* …tak ogromny jak hordy zombie które będziemy katowąć.

Myślę że się nie zawiedziemy…