[NEWS] Valve chce waszej pomocy z nowym DLC

-Zgodnie z blogiem Left 4 Dead Valve naprawdę lubi mapki tworzone przez społeczność gry. Wobec czego oczekują naszej pomocy, przy nadchodzącej mapce „Cold Stream” ponieważ nie chcą wydać DLC zabugowanego. Od początku, Valve dba o to co myślą gracze związane z serią Left 4 Dead. Widzieli efekty prac nad „Cold Stream” i są zachwyceni z jednym, drobnym wyjątkiem. Mapka nie jest ukończona i to właśnie tu wkraczamy my, czyli gracze społeczności gry.

Cytując bloga:

„Mamy w naszym teamie, Matt Lourdelet’a, twórce tej mapki, który jest w trakcie kończenia prac, nad kampanią z naszą pomocą i chcemy ją udostępnić szerszej publiczności wraz z DLC. Jednak wpadliśmy na jeszcze lepszy pomysł. Chcemy was, społeczność graczy, byście wzieli udział w procesie tworzenia tej, nieukończonej kampanii dla X-Boxa 360, PC i Mac’a.”

Co mają na myśli twórcy Left 4 Dead, dokładnie? Oto co:

„W ciągu najbliższych kilku tygodni, dodamy Cold Stream do UI (interfejs użytkowników) i rozpoczniemy testy. Jak tylko otrzymamy opinie od naszym testerów i dane z testu, podzielimy się także danymi z graczami. W związku z czym pokażemy jak spożytkować wspomniane dane do użytku, do waszej dyspozycji. Kiedy już to zrobicie, będziemy czekać na wasze oceny z kampanii poprzez posty na naszym forum związanym z „Cold Stream”. O wynikach będziemy informować was na bierząco na blogu.


Stworzyliśmy dla was specjalne forum byście wyrażali swoje opinie o w/w projekcie (Cold Stream Forum). Podczas gdy beta będzie tylko dla użytkowników PC i Mac’a, chcielibyśmy by jednak cała społeczność się wypowiadała i wrzucała swoje pomysły, jakie by chcieli ujrzeć w DLC. To jest eksperyment dla nas, więc prosimy was o to co o tym myślicie i co chcecie zobaczyć w tym osiągnięciu.”

Więc to tyle. Valve chce naszej pomocy więc pokażmy na co nas stać. Rejestrujmy się i dawajmy nasze pomysły, bo nie wierzę że głowy graczy są puste od pomysłów. Poza tym ile razy gram, tyle razy słucham że przydałoby się to i tamto, więc teraz moi mili, wszyscy macie okazje pokazać na co was stać. Do dzieła…