[NEWS] Garść newsów o Dead Island

Za 8 dni, o tej porze będziemy już szarpać w Dead Island. Cieszycie się? Bo ja bardzo. Dziś mamy dla was zwiastun promujący premierę gry, pierwsze pół godziny gry zawierające spoilery, więc oglądacie na własną odpowiedzialność, oraz komiks, przedstawiający wstęp do wydarzeń na wyspie Banoi. Zaczniemy od komiksu, który udostępnił MARVEL, na swojej fikuśnej stronie. O komiksie było głośno już na tegorocznym COMIC-CON, teraz macie go okazję przeczytać. Nie liczcie jednak na ogromną ilość stron. Komiks znajduje się pod tym linkiem, goraco zapraszamy do lektury. To jednak nie wszystko co dziś jeszcze mamy. Resztę znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Zatem, jak wspomnieliśmy, do premiery zostało 8 dni. Z tej okazji Techland wypuścił ostatni trailer promujący grę. Nie zapiera on tchu w piersi jak pierwszy, przy którym tak wiele osób się oburzyło, za to pokazuje akcje wyjętą z gry.

{youtubejw}y5DRmoAjFo8{/youtubejw}

Ponadto mamy dla was jeszcze pierwsze pół godziny z gry. Jak wspomniałem wyżej, zawierają spoilery, zatem oglądacie to na własną odpowiedzialność.

{youtube}pTXvLCd7xYU{/youtube}

{youtube}z9EjeYA6nYo{/youtube}

{youtube}m2Zetq0mos4{/youtube}