[NEWS] Gdzie teraz wyląduje Issac Clarke?

Pisaliśmy kilka dni temu, że powstaje Dead Space 3. Nic dziwnego, bo ta gra jest naprawdę bardzo dobrym tytułem, zastanawia nas jednak, gdzie tym razem wyląduje Issac Clarke, główny bohater sagi?

„Tau Volantis to lodowa planeta, gdzie zakuty w pancerz bohater będzie brodził w śniegu, stawiając czoła niebezpiecznym, mroźnym burzom. Oczywiście to efekt niespodziewanego i zapewne niechcianego lądowania – a nie świadomy wybór. Schronieniem przed wszelkim zagrożeniem ma być porzucony przystanek, gdzie Isaac spotka innego, rannego rozbitka. Panowie dowiedzą się o kolejnym schronieniu, do którego udała się grupa ocalałych, w tym znana z poprzedniej części Dead Space, Ellie. Oczywiście miejsce to staje się celem podróży.”

W trzeciej części, będziemy członkami 3-osobowego teamu, z Issac’em na czele. W skład teamu, oprócz Issaca, wejdzie, znana z poprzedniej części Ellie, oraz niejaka Jennifer. Bohaterowie, podczas wędrówki, przez lodowe pustkowia, usłyszą ryk niesiony echem gór. Co to może być? 😉 Czekamy na więcej newsów, odnośnie tej produkcji.