[NEWS] Zagłosuj na Dead Island, jako najlepszą premierę września

Na stronie Polygamia.pl, jednego z największych serwisów dotyczących gier, w Polskim internecie możecie zagłosować, na Dead Island jako najlepszą premierę września. Wystarczy wejść pod ten link i oddać swój głos na produkcję Techlandu. Polygamia.pl wystawiło Dead Island ocenę 2/5 argumentując:

„Dead Island rozczarowuje. Ciekawy system walki to za mało, aby wyjść zwycięsko ze starcia ze sztampowymi zadaniami i miałką fabułą. Atmosfera grozy i końca świata szybko znika, zastąpiona mechanicznymi starciami z kolejnymi grupkami zombie, podczas których autorzy nawet nie próbują czymkolwiek zaskoczyć. Piękny i szczegółowo przedstawiony świat pozbawiony został bohaterów dramatu, których chciałoby się bronić, lub których opłakiwałoby się po śmierci. To gra straconych szans, tylko dla fanów przyjemności płynącej z patrzenia na wyskakujący napis „awansowałeś na następny poziom.”

Pokażmy że my, fani zombie, możemy mieć inne zdanie na ten temat. Poza tym, czy można oprzeć się nadgniłemu ciału, pustym oczodołom i kawałkom mięsa wiszącym z paszczy? 😉