[KONKURS] Wyniki konkursu zywetrupy.pl o grę Dead island na PC

Zanim zacznę, to troszeczkę was potrzymam w niepewności. Nadeszło ponad dwadzieścia prac. Naprawdę ciężko mi i Marcinowi było wybrać, tą jedną która okazała się godna wygranej, bowiem wielu z was miało naprawdę świetne pomysły, które naturalnie w ciągu kilku dni zostaną opublikowane na stronie jako prace wyróżnione. Chętnie byśmy nagrodzili każdego ale niestety, nagroda jest tylko jedna. Koniec końców, udało się. Dziś wielki dzień zarówno dla nas, bo nastąpił finał konkursu o grę Dead Island na PC, jak i dla was, a konkretnie jednego z was, który wygrał grę Dead Island a tym zwycięzcą jest…

Adrian Domański. O pracy Adriana zadecydował wkład włożony w swoje CV, dorzucony list motywacyjny i pomysł. Marcin, nasz kochany administrator, bardzo ładnie to określił:

„Generalnie najciekawsze CV, długi list motywacyjny pełny motywacji do pracy. Zatrudniłbym takiego pracownika.”

Zatem Drogi Adrianie, serdecznie Ci gratulujemy. Wyślij nam adres do wysyłki na redakcja@zywetrupy.pl a wkrótce nagroda znajdzie się u Ciebie w domu. Wkrótce opublikujemy CV Adriana a także pozostałe wyróżnione prace. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy ponownie, bo wkrótce planujemy kolejne konkursy.

Redakcja zywetrupy.pl