[KONKURS] Wygraj „Ciepłe Ciała” Isaaca Mariona, z zywetrupy.pl

Czas konkursów na zywetrupy.pl trwa dalej. Dziś mamy dla was, do wygrania najnowszą powieść powiązaną z zombiakami czyli „Ciepłe Ciała” Isaaca Mariona. Parę słów o książce:

„R nie ma imienia, wspomnień, pulsu. Wraz z innymi zombie zamieszkuje opuszczone lotnisko. Żadne z nich nie pamięta, jaka katastrofa zamieniła świat w przerażające i puste miejsce, a ich – w chodzących Martwych. Żeby podtrzymać swoją egzystencję, muszą polować na Żywych, ukrywających się w opuszczonym mieście. Pożeranie Żywych to smakowanie ich wspomnień, odtwarzanie tego, kim byli. Podczas jednej z krwawych wypraw R znajduje Julie i – zupełnie niespodziewanie dla samego siebie – ocala ją przed śmiercią, zabierając ze sobą. Tak właśnie rozpoczyna się pełna napięcia znajomość, która diametralnie zmieni nie tylko ich samych. Jednak zimny i martwy świat nie podda się bez walki”

Co zrobić by wygrać tą nagrodę? Nic trudnego. Wystarczy że polubicie naszą stronę na facebooku (nie jest to warunek konieczny wszakże) oraz odpowiecie nam na cztery proste pytania:

1. Jak się nazywają cztery mapy do Zombie Mode w Call Of Duty: World At War?
2. Podaj przynajmniej dwa utwory jakie można usłyszeć z szafy grającej, w grze Left 4 Dead 2.
3. W jaką dokładnie rolę wcielił się Tom Savini, w filmie Ziemia żywych trupów z 2005 roku?
4. Kto to jest Jim Thurmond i jaki jest jego cel?

Wszystkie pytania nawiązują do tematyki zombie więc fanom czyli wam, nie powinno sprawić problemu znalezienie na nie odpowiedzi. Wasze odpowiedzi należy nadsyłać na adres redakcja@zywetrupy.pl do 31 października, do godziny 23:59. Wśród poprawnych odpowiedzi, zostanie wylosowany zwycięzca konkursu. Serdecznie zapraszamy do zabawy.