[NEWS] Co wiemy o trybie 'Zombie’ w Call Of Duty: Black Ops II?

 

Spory kawałek czasu Treyarch potwierdził że pracują nad Call Of Duty: Black Ops II. Nie pisalibyśmy o tym gdyby nie to że potwierdzony został także powrót trybu zombie. Szybkie przypomnienie – tryb 'zombie’, zapoczątkowany przez Call Of Duty: World At War polega na odpieraniu niekończących się fal nieumarłych. Czwórka bohaterów staje naprzeciw hord zombiaków i za zabijanie kolejnych zgniłków otrzymują punkty za które można nabyć broń lub perki pomagające nam w przetrwaniu. Tryb został wrzucony jako Easter Egg jednak jego popularność przyćmiła standardowy tryb multiplayer a Treyarch zadbał by mod się ciągle rozwijał wprowadzając własną fabułę, nowe poziomy, perki, mystery boxes losujące bronie a także pułapki. Tryb powrócił także w Black Ops a także w nadchodzącym Black Ops II. Co zatem wiemy o nowej odsłonie 'zombie’? Dowiecie się w rozwinięciu newsa.

*Tryb zostanie opracowany na bazie multiplayera. Pozwoli to choćby na zwiększenie ilości przeciwników, powiększenie map a także tworzenie nowych światów.
*Zostanie wprowadzony zwiekszony tryb co-op do ośmiu graczy na arenie a co za tym idzie ilość zombiaków się powiększy wraz z rozmiarami mapy.
*Powrócą klasyczne tryb gdzie co-op będzie można grać tylko we czwórkę.
*Będzie wprowadzony tryb versus, gdzie dwa teamy będą się ścierać ze sobą, przy okazji walcząć z zombiakami. *Zostaną wprowadzone nowe perki i bronie.
*Prawdopodobnie zostanie wprowadzona postać płci pięknej. 😉
*Treyarch o nowym trybie zombie powiedziało: „to nasze największe i najbardziej ambitne zombie, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy”. *Dwa zdjęcia z trybu:

*Plakat promujący tryb:

To tyle póki co z rzeczy które wyciekły do internetu. Treyarch obiecuje że to nie koniec niespodzianek związanych z trybem 'zombie’ w Black Ops II, zatem czekamy z niecierpliwością na więcej.