[NEWS] Dead Island Game Of The Year – informacja prasowa od Techlandu

O Dead Island: Game Of The Year pisaliśmy już jakiś czas temu kiedy to serwisy takie jak Amazon czy serwis British Board of Film Classification puściły w obieg informację o istnieniu edycji GOTY. Techland wreszcie zabrał swój głos w tej sprawie.

„Techland z przyjemnością informuje, że już 6 lipca odbędzie się premiera zestawu Game of The Year Edition gry Dead Island. Czas już powrócić do tropikalnego raju pełnego zombie.

Już 6 lipca w ręce graczy trafi światowy bestseller – gra Dead Island w najpełniejszym wydaniu, ze wszystkimi dostępnymi DLC. Jest to niewątpliwa okazja do ponownego zanurzenia się w świat pięknej tropikalnej wyspy zaatakowanej przez zombie.

W Dead Island GOTY gracze będą mogli czerpać radość ze wszystkich wydanych do tej pory dodatków. Na rajskiej wyspie Banoi, oprócz pełnej wersji gry, czeka na nich DLC Bloodbath Arena oraz Ryder White. Rozszerzenia rzucają nowe światło na fabułę podstawowej wersji gry i pozwalają zmierzyć się z falami nacierających zombie. Do gry dołączone zostały także nowe plany broni w tym zabójczy Ripper.

>>Już na początku lata gracze otrzymają mocno wzbogaconą wersję światowego hitu – gry Dead Island w wydaniu Game od the Year Edition. Produkt pojawi się na rynku w bardzo przystępnej cenie, co będzie świetną okazją dla osób, które jeszcze nie posmakowały radości, którą może sprawić unicestwianie zombie.<< – komentuje Anna Anisimowicz Manager ds. PR Wydawnictwa firmy Techland.

Dead Island GOTY – gra dostępna już od 6 lipca, w polskiej wersji językowej, w cenie 79,90 zł na platformę PC oraz 129,90 zł na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.”

Warto rozważyć zakup o czym można się przekonać czytając recenzję na łamach naszego serwisu. W skład zestawu ma wchodzić Bloodbath Arena oraz Kampania Ryder’a White. Dead Island w podstawce zapewniało 70 godzin rozgrywki a tu mamy jeszcze dodatki które znacznie przedłużą żywot tytułu.

Źródło: hcgamer.pl