[NEWS] Pierwsze spojrzenie na więzienie w trzecim sezonie 'The Walking Dead’

Serwis Entertainment Weekly, opublikował na swoich łamach, dwa zdjęcia z nadchodzącego, trzeciego sezonu serialu ’The Walking Dead’. Widać na nim jak grupa ocalałych, wiedzionych przez protagonistę serialu – Ricka Grimes’a walczy ze szwendaczami, w więzieniu. Owe więzienie było widziane w finale drugiego sezonu i zostało zbudowane specjalnie na potrzeby produkcji ze stajni AMC.

Glenn Mazzara w rozmowie z EW tłumaczy : – Jestem niesamowicie dumny z tego więzienia. Myślę, że nasza ekipa wykonała kawał dobrej roboty. Mamy poczucie wielkości tego miejsca. Ważne dla nas jest to, że samo więzienie jest teraz nową postacią w serialu. To tak jakby nawiedzony dom – jest przerażający. Niektóre części więzienia cały czas budzą lęk, są też takie, do których bohaterowie nie mają dostępu. Niekoniecznie jest to błogosławieństwo dla grupy, tak jak w komiksie.

Producent obiecuje sezon obfitujący w akcję i rozszerzający wątki takich bohaterów jak, znany z pierwszego sezonu, Merle Dixon czy Maggie Greene, która w tym sezonie stanie się stałą częścią głównej obsady serialu. Premiera w październiku tego roku.

Źródło: hatak.pl