[NEWS] 'The Walking Dead’ od 8 września w TVP1

Od 8 września, o godzinie 23:50, na antenie TVP 1 będzie emitowany pierwszy sezon serialu ’The Walking Dead’ w reżyserii Franka Darabonta, całkowicie po polsku. Ci którzy nie mogli poznać losów Ricka Grimes’a i ocalałych z Atlanty, mogą teraz nadrobić zaległości.

 

Serial, podobnie jak komiks pod tym samym tytułem, autorstwa Roberta Kirkmana w Polsce wydawany przez Taurus Media pod nazwą ’Żywe Trupy’, opowiada historię Ricka Grimes’a który odnalazwszy rodzinę, próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez wirusa, zmieniającego ludzi w krwiożercze zombie. Rick wraz z grupą z ocalałych, stawiając czoło zagrożeniu ze strony nieumarłych a także walcząc z własnymi demonam, podróżują po Stanach Zjednoczonych w poszukiwaniu miejsca które mogli by nazwać domem.

 

Mocnym atutem serialu są nieprzewidywalne zwroty akcji, obsada składająca się z takich gwiazd choćby jak Andrew Lincoln, Norman Reedus czy Michael Rooker ale także dlatego że nad serialem sprawuje piecze sam ojciec serii czyli Robert Kirkman. Serial otrzymał wiele nagród min. Emmy i nominację do nagrody Golden Globe. Nie zapominajmy także że w telewizji Fox od 15 października rusza III sezon The Walking Dead.

Źródło: premierywtv.pl

Podziękowania dla: Iwona Ciszek