[NEWS] The Walking Dead: Droga Do Woodbury już w marcu

Wrzawa wokół serii ’The Walking Dead’ nie ustaje. Tym razem padło na książkę a konkretniej sequel ’Narodzin Gubernatora’. Książka była zapowiadana już w tamtym roku, jednak do 'kraju kwitnącego ziemniaka’ dotrze dopiero w marcu. Tytuł zostanie wydany przez SQN zaś autorami są Robert Kirkman oraz Jay Bonansinga. Przewidywana premiera to 6 marca. Książkę można już zamówić na EMPIK.COM.

’Plaga zombie zalewa przedmieścia Atlanty. Lilly Caul wraz z przyjaciółmi walczy o przetrwanie, szukając ocalenia w ogrodzonym murem miasteczku Woodbury.

Z początku miejsce wydaje się idealnym schronieniem: za jedzenie płaci się pracą, każdy ma dach nad głową, a otaczająca osiedle barykada skutecznie chroni przed atakami zombie. Nad wszystkim sprawuje pieczę tajemniczy Philip Blake, który każe nazywać się Gubernatorem, a mieszkańcy bez protestów poddają się jego słowom.

Lilly zaczyna jednak podejrzewać, że w rzeczywistości miasto gnije od środka… Kiedy wraz z grupą rebeliantów zdecydują się wydrzeć władzę ze szponów Gubernatora, droga do Woodbury stanie się autostradą prowadzącą prosto do piekła.