[NEWS] Pierwsza, polska antologia zombie już wkrótce.

Dziś będzie coś wyjątkowego. Powstaje pierwsza, Polska antologia zombie, pt. Zombiefilia. Autorzy poprosili nas żebyśmy objeli projekt naszym patronatem, co też z przyjemnością zrobimy. Sami autorzy przedstawiają antologię jako:

'”ZOMBIEFILIA”
Pierwsza Polska Antologia o Zombie – w darmowym e-booku!

Chcecie przeżyć noc, świt i dzień żywych trupów skumulowane w jednej książce? Przedstawiamy Wam „Zombiefilię” – pierwszą w Polsce antologię o zombie. Od mrocznych i śmiertelnie poważnych opowieści z nieumarłymi w roli głównej, aż po absurdalne twory z pogranicza bizarro.

Staramy się sprezentować czytelnikom coś, czego jeszcze dotąd w naszym kraju nie było – zbiór opowiadań o żywych trupach, który czasem przeraża, czasem smuci, czasem bawi, a czasami zwyczajnie zapiera dech w piersiach. I to w formie całkowicie darmowego e-booka!

Już w tej chwili dołączyli do nas tacy pisarze jak Dawid Kain, Magdalena Kałużyńska, Krzysztof T. Dąbrowski, Grzegorz Gajek, czy Sylwia Błach. Możemy także zdradzić, że wkrótce ujawnione zostanie nazwisko naszego GOŚCIA SPECJALNEGO – pochodzącego zza oceanu mistrza niezwykłych opowieści, który postanowił wesprzeć nasz zbiór swoim wyjątkowym tekstem.

Zapraszamy!

Sami powiecie, że brzmi obiecująco nieprawdaż? Zatem zapraszam Was serdecznie na oficjalny facebook antologii.