[NEWS] Plants Vs. Zombies: Garden Warfare bez trybu dla jednego gracza

Pojawiły się informacje dotyczące najnowszej odsłony z cyklu Plants Vs. Zombies. Czym jest Plants Vs. Zombies? Zerknijmy na fragment z wikipedii.

Plants vs. Zombies – gra komputerowa z gatunku tower defense wyprodukowana i wydana przez PopCap Games (wersja na Androida wydana przez Electronic Arts) na komputery osobiste, Androida, PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo DS oraz PlayStation Vita. Jej premiera odbyła się 5 maja 2009 roku. Gracz ma za zadanie obronić swój dom używając roślin i odeprzeć atak nadchodzących zombie.

Innymi słowy jest to gra typu Tower Defence ale jeśli idze o nadchodzące Garden Warfare, to już zmienia się nieco postać rzeczy, bo nowa odsłona słynnej gry ma być strzelaniną TPP. Do tego nastawioną mocno na kooperację i… bez kampanii dla jednego gracza. W grze ma się znaleźć tryb co-opa, w którym może wziąć udział do 4 graczy i tryb rywalizacji, w którym zetrze się ze sobą 24 zapaleńców. Premiera nowej odsłony jest zapowiedziana na przyszły rok. Miejmy nadzieję że nie będzie tak jak z Plants Vs. Zombies 2, które zapowiedziano ale nic więcej o produkcji nie wiadomo.

alt