[NEWS] Audiobook Żywe Trupy za darmo w serwisie Publio.pl

W serwisie publio.pl obecnie trwa oferta na darmowego audio-booka z serii Żywe Trupy w skład której wchodzą dwa, pierwsze tomy. By otrzymać swoją kopię wystarczy wejść tu, zarejestrować się normalnie lub za pomocą facebooka i dokonać prowizorycznego zakupu a potem pobrać audiobook na swój komputer.

Pierwsza na świecie dźwiękowa adaptacja kultowego komiksu! Superprodukcja ze świetnymi aktorami i kapitalną muzyką! Posłuchaj, jeśli nie wierzysz, że audiobook wciągnie Cię tak jak „Walking Dead”…

Trzymająca w napięciu adaptacja kultowego komiksu, który stał się kanwą bijącego rekordy popularności serialu „The Walking Dead”!

Rick, wzorowy policjant z małego miasteczka postrzelony podczas pościgu za zbiegami, budzi się ze śpiączki w opustoszałym szpitalu. Staje przed wyjątkowo trudnym zadaniem – w świecie opanowanym przez krwiożercze zombie musi odnaleźć żonę i syna. Ale najpierw… musi przeżyć. W słuchowisku „Żywe Trupy”, które stworzyli twórcy superprodukcji „Gra o tron”, role bohaterów odgrywają aktorzy tak znakomici jak Anna Dereszowska, Maria Seweryn, Jacek Rozenek i Szymon Bobrowski. Doskonała obsada, wciągająca fabuła, świetna muzyka i spektakularne efekty specjalne to gwarancja doskonałej rozrywki – nie tylko dla fanów historii z zombie w roli głównej!