Gry flash – minecraft

Jeśli chcecie troszkę odpocząć od budowania w Minecrafcie, ale wciąż pozostać w jego klimatach, oto coś dla was! Twórcy tych flashowych gier wyszli Wam naprzeciw, tworząc przeróżne gatunkowo gry utrzymane w tej samej „kostkowej” pixelowej grafice jak wielki hit sandboxowy. Gry Minecraft na poki.pl zapewnią wam dużo zabawy w ulubionym klimacie.

Możecie zakosztować paru fajnych strzelanek  w tym Exit Through the Dungeon z nastrojowa muzyczką grozy, małymi kosteczkami zamiast rozbryzgującej się krwi, armią różnych przeciwników i charakterystycznym „bleee” jakie wydają. Jeśli jednak nie przekonuje Was wersja Doomo-podobna, to może coś w stylu Counter Strike’a? To również tu znajdziecie – po krótkim załadowaniu się serwerów możemy do któregoś z nich dołączyć i rozpocząć rozgrywkę, a nawet stworzyć własny „room” dla swojej ekipy. To wszystko w Pixel Warfare.
Jeśli waszym największym marzeniem życiowym było wcieli się w legendarnego już Creepera, proszę bardzo! Gra zatytułowana Creep Craft daje wam nawet możliwość spersonalizowania swojego Creepera i posłania go w platformowy świat, by uprzykrzyć życie ludzikowi z Minecrafta. Polecam, można jeździć na świniach! 😉

reckarpgminecraft

W GrindCraft początkujący mogą nauczyć się, że Minecraft to nie tylko budowanie z niczego, ale też przemyślana kombinacja wielu rzeczy jakie można znaleźć i ich zastosowanie. Tu możemy się przekonać, że z małego klocka drewna możemy wyciosać sobie drewniany mieczyk, który dalej prowadzi nas do możliwości zbieractwa i obrony, poszerzając nasze możliwości zwiększania ekwipunku. Minecraft w pigułce, tyle że bez wielkiej, otwartej mapy. Jeśli chcemy otwarta mapę, czyli po prostu ciut okrojonego Minecrafta to lepsza będzie pozycja WorldCraft, ale tu już uwaga, wciąga – tych, co lubią kopać i budować, ostrzegam przed minutami uciekającymi na beztroskich zabawach!
Naszym zdecydowanym faworytem może być gra Man or Monster, gdzie możemy, w zależności od kaprysu, bronić bądź rozwalać miasto, więc jeśli Godzilla nie jest wam obca, proszę bardzo, można nią być i siać zniszczenie na różne sposoby, oczywiście wszystko okraszone 8-bitowym energicznym soundtrackiem i wpadającymi na nasze konto yenami. Wszystko jest utrzymanie w konwencji kultowych filmów o tym japońskim potworze.
Żądnmym przygód i ekstremalnych przeżyć oraz uwielbiającym klimaty fantasy i zombie polecam Zobmiecraft, gdzie wybieramy spośród dwóch wojowników i wybijamy zombie czające się w lochach, levelując i zbierając potrzebne nam potiony. Przyjemna dla ucha muzyczka i radosna rzeź przeciwników dostarcza dużo relaksu.
Jeśli pixelowy świat złożony z kostek to Wasz świat, koniecznie sprawdźcie szeroki wybór gier w klimacie Minecraft na poki.pl, każdy znajdzie tu coś dla siebie na parę minut… bądź parę godzin.