[NEWS] Fanowskie filmy Left 4 Dead

-W kwestii Left 4 Dead na razie wieje nudą, więc przygotowaliśmy dla was polecane fanowskie filmy, oparte na tej serii. W gruncie rzeczy dziw bierze że taka marka jak L4D, nie zdobyła zainteresowania Hollywood. Z jednej strony szkoda, bo film mógłby być ciekawy, zaś z drugiej, mogłyby wychodzić takie kwiatki jak choćby „Resident Evil: Afterlife”. Nie mniej jednak, po coś My, fani, jesteśmy, a niektórzy z nas mają na tyle w sobie pasji, gotówki w portfelu i wolnego czasu że tworzą coś na własną ręke. Przede wszystkim zachęcamy do polubienia strony na facebooku, poświęconej nadchodzącemu filmowi na bazie gry, który znajdziecie na tej stronie. Jesteście zatem gotowi? W rozwinięciu newsa znajdziecie godne obejrzenia filmy, na podstawie serii Left 4 Dead. Gorąco zapraszamy.


Na pierwszy ogień idzie najświeższa produkcja na bazie Left 4 Dead, dwójki braci Colina i Connora. Film wg. mnie najlepszy z oferowanych do tej pory z tej serii. Jeśli chcecie zapoznać się z innymi produkcjami braci, to zapraszamy na ich stronę internetową http://colinandconnor.com/ Co o filmie poza tym? Jest to w miarę mocno nawiązująca produkcja, gdzie mamy zagubionych ocalałych, próbujących wydostać się z zainfekowanej okolicy (oryginalne bardzo 😉 ) zaś kamera nieodparcie śledzi ich postępy. Wyszły dwie części, zdobywając tak dobrą oglądalność że trójka, to tylko kwestia czasu:

{youtubejw}_Q42t95cCIk{/youtubejw}

Druga część wyszła niedługo po w/w, nie kontynuuje wątku bohaterów znanych z pierwszej części. Za to pokazuje (poza oczywistą ucieczką ze strefy zarazy) jak ludzie by zachowywali się w sytuacji globalnej zarazy, wobec siebie, próbę dostania się do bezpiecznego miejsca i wzajemne osłanianie się przed zombie. Warto dodać że efekty w obu filmach stoją na wysokim poziomie, jak na garażową produkcje. Bardzo mnie też ciekawi, jak wy byście się zachowywali w obliczu śmierci. Film poniżej:

{youtubejw}sEnMN02d1E8{/youtubejw}

Kolejną produkcją jest efekt projektu studenckiego, pod znaną nazwą. Ponownie dostajemy zagubionych ocalałych, całkiem niezłe efekty specjalne i oczywiście masę posoki tryskającej na ekran monitora. Całkiem porządna produkcja, składająca się z dwóch części, na którą fani dość długo czekali, bo od trailera do samego filmu sporo mineło:

{youtube}lSZzS7eMXZg{/youtube}

{youtube}CAyl3SgYB9g{/youtube}

Trzeci film wpłynął do sieci spory kawałek czasu temu, jednak zawiera on najwięcej specjalnych zainfekowanych w stosunku do pozostałych filmów. Wygląda całkiem przyzwoicie, zaś my otrzymujemy tak jakby prequel, z tego co znamy z pierwszej części gry. Do obejrzenia poniżej:

{youtube}w7yMEKxquOQ{/youtube}

Ponadto, mamy dla was jeszcze trzy trailery fanowskich filmów. Pierwszy z nich, nawiązuje do Left 4 Dead pewną nazwą, i znajdziecie go pod tym linkiem. A ponadto jeszcze trailer nadchodzącego „Left 4 Dead: The Movie”, którego strone facebookową, pewnie dodaliście już do swoich „Lubię to!”…

{youtube}x-aEbuisjfQ{/youtube}

…oraz bliżej nieokreślony trailer który naprawdę klimatycznie wygląda:

{youtube}45ty5b8Ebeo{/youtube}

Gorąco polecamy obejrzeć wszystko co tu przedstawiliście. Swoje oceny przedstawiajcie w komentarzach i mówcie, co byście chcieli zobaczyć w kolejnych tego typu produkcjach.