[KONKURS] Wygraj Dead Island z zywetrupy.pl

Wakacje dla wielu z nas się skończyły. Pewnie wielu z was wciąż marzy o tym, by poleżeć na ciepłym słoneczku i posączyć drinków z palemką. A najlepiej jest kiedy można przy tym jeszcze zarobić prawda? Wciąż marzycie o wakacjach? Co powiecie na tropikalną wyspę, gdzieś u wybrzeży Papui Nowej Gwinei? Zywetrupy.pl zaprasza was na jedyny w swoim rodzaju konkurs.

Zasady są niezwykle proste. Jedyne co musicie zrobić to napisać i wysłać „swoje CV” o pracę na wyspie Banoi, jako kto? To już wasza inwencja twórcza 😉 dla nas liczy się przede wszystkim wasza kreatywność. W zamian, jedno z was otrzyma od nas bilet na Banoi, w postaci gry Dead Island na PC. Wasze prace należy nadsyłać na adres: redakcja@zywetrupy.pl

Zachęcamy też do polubienia naszej strony na facebooku.

Konkurs zaczyna się dziś, czyli 21 września i będzie trwać do 4 października. W ciągu pięciu dni  po zakończeniu, wyłonimy zwycięzcę. Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie.

PS: prace można wysłać w załączniku albo w treści emaila. Rozszerzenie najlepiej doc (Word 2003). Nagrodzoną pracę opublikujemy w serwisie.