[NEWS] The Walking Dead: Webisodes 3 – już na starcie października

Wiele osób było rozczarowanych faktem iż wraz z pojawieniem się trzeciego sezonu The Walking Dead, do sieci nie trafiła kolejna odsłona Webisodes. Wiele osób już straciło nadzieję na to że w ogóle się pojawią a tu proszę. Zgodnie z tym co obiecało AMC, świeża seria trafi do sieci już 1 października. Niestety póki co, odcinki będą dostępne tylko dla amerykanów. Niedługo powinny jednak trafić do Europy.

Nowa seria ma opowiadać o dwójce, wzajemnie wspierających się bohaterów, gdzie jeden z nich powoli się wykrwawia w wyniku otrzymanych obrażeń. Para trafia do funkcjonującego szpitala, gdzie powoli odkrywają jego mroczne tajemnice. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon, tak i te webisodes są wyreżyserowane przez specjalistę FX – Grega Nicotero. Sam reżyser zapowiada że ma być to najambitniejsza seria, ze wszystkich:

Będą Szwendacze, gore i zagrożenia czyhające na każdym kroku – wszystko to co fani TWD kochają najbardziej. Webisodes dają nam niepowtarzalną szansę na ukazanie pozostałych części zniszczonego świata The Walking Dead.

Źródło: Strefa The Walking Dead